ABT

To skrót od trzech angielskich słów: Abdominal-brzuch, Buttocks-pośladki, Thighs-uda. Trening wprowadzający, ukierunkowany na kształtowanie dolnych partii ciała. Podczas zajęć́ skupiamy się̨ na nauce podstawowych kroków fitnessowych oraz technice wykonywania podstawowych ćwiczeń́ wzmacniających. Podczas treningu koncentrujemy się na nauce poprawnej techniki.

Cel zajęć: doskonalenie koordynacji ruchowej, zwiększenie wytrzymałości, spalanie tkanki tłuszczowej, wzrost kondycji fizycznej

Dla kogo: dla rozpoczynających

Efekty: sprawność fizyczna, wyrzeźbiony brzuch, mocne zgrabne pośladki

Poziom: początkujący *

Dostępność zajęć

w naszych klubach

Wrocław Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Bielany
  • Poniedziałek
  • 17:00 - 17:55 Justyna Kafel
  • Środa
  • 19:00 - 19:55 Justyna Kafel
Borek
  • Piątek
  • 19:15 - 20:10 Dorota Zagrobelna
Domar
  • Poniedziałek
  • 17:15 - 18:15 Ambrożej Monika
  • Wtorek
  • 19:15 - 20:15 Dżena
  • Środa
  • 16:15 - 17:15 Grzesiak Klaudia
  • Sobota
  • 09:00 - 10:00 Ambrożej Monika
  • Niedziela
  • 17:15 - 18:15 Królikowska Agnieszka
Gagarina
  • Wtorek
  • 09:15 - 10:10 Leszczyńska Julia
  • 17:15 - 18:10 Wojnarowska Agnieszka
  • Środa
  • 18:15 - 19:10 Kordecka Magdalena
  • Czwartek
  • 17:15 - 18:10 Marysia M.
  • Niedziela
  • 18:15 - 19:10 Kafel Justyna
Jupiter 24H (Krzyki)
  • Poniedziałek
  • 10:00 - 10:55 Kamila Wójcik
  • 18:00 - 18:55 Iwona Mrozek
  • Wtorek
  • 10:00 - 10:55 Dżena
  • 20:00 - 20:55 Olga Ostromecka
  • Czwartek
  • 20:00 - 20:50 Weronika Wieligda
  • Sobota
  • 10:00 - 10:55 Iwona Mrozek
  • 19:00 - 19:55 Dżena
Marino
  • Poniedziałek
  • 19:00 - 20:00 Ania Blinda
  • Wtorek
  • 20:00 - 21:00 Agnieszka Królikowska
  • Środa
  • 09:00 - 10:00 Natalia Kobiela
  • 21:00 - 22:00 Agnieszka Królikowska
Maślicka
  • Poniedziałek
  • 09:00 - 09:55 Beata Gadowska
  • Środa
  • 09:00 - 09:55 Beata Gadowska
Retro
  • Wtorek
  • 18:15 - 19:15 BARTOSZ ŚLUSARSKI
  • Czwartek
  • 10:00 - 11:00 JOLANTA TEMPORALE
Rogowska
  • Poniedziałek
  • 09:00 - 10:00 Sylwia Stwora
  • Środa
  • 09:00 - 10:00 Jacek Kaszuba
Sky Tower
  • Poniedziałek
  • 10:30 - 11:30 Marta Pajdzik
  • 19:15 - 20:15 Ewa Magda
  • Wtorek
  • 09:30 - 10:30 Marta Sobolewska
  • Czwartek
  • 17:15 - 18:15 Sonia Jarczak
  • Piątek
  • 10:30 - 11:30 Weronika Wieligda
  • 10:30 - 11:30 Agata Rawicka
Stare Miasto
  • Poniedziałek
  • 17:15 - 18:10 Krystyna Klimowicz
  • Wtorek
  • 16:00 - 16:55 Anna Lekosz
Strzegomska
  • Czwartek
  • 09:00 - 09:55 Anna Grocholska
  • Sobota
  • 09:00 - 09:55 Weronika Wieligda
  • Niedziela
  • 10:00 - 10:55 Anna Grocholska
Szybowcowa
  • Poniedziałek
  • 10:30 - 11:25 Aneta Adamek
  • 17:15 - 18:10 Elżbieta Kostyra
  • Wtorek
  • 18:15 - 19:10 Marta Gutowska
  • Środa
  • 08:30 - 09:25 Aneta Adamek
  • Piątek
  • 09:30 - 10:25 Patrycja Proskura
  • Sobota
  • 17:15 - 18:10 Marta Gutowska
Legnica Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Express Legnica
  • Czwartek
  • 18:15 - 19:10 Magda Głowiak
  • Piątek
  • 08:15 - 09:10 Beata Klimecka
  • Niedziela
  • 11:00 - 11:55 Magda/Gosia

Odbierz darmowe wejście do klubu

Więcej